Szabó Balázs

Mgr. Balázs Szabó

Prečo sa zaoberám sprostredkovaním nehnuteľností a úverov?

Ako ekonóma ma vždy zaujímali čísla, investície do nehnuteľností a ich financovanie. Preto na tomto budujem svoje podnikanie.

Páčia sa mi neustále výzvy a aktívne riešenia problémov. Kúpa nehnuteľnosti a s tým súvisiace úverovanie sú často rozhodnutiami na celý život, a preto sa majú starostlivo zvážiť. Poskytujem účinnú pomoc práve pri prijímaní správneho rozhodnutia v tomto smere. Hľadám riešenia na mieru pre každého jedného môjho klienta.

Kto pracuje pre peniaze, ubíja svoju dušu. Pracuj pre prácu samotnú a všetko ostatné dostaneš.

Napoleon Bonaparte francúzsky panovník, vojenský a politický vodca 1769 - 1821

V mojej profesii nachádza veľa výziev, ktoré moju prácu robia vzrušujúcou, a preto je pre mňa FLOW-pocitom, keď sa mi podarí vyriešiť aj komplexné úlohy. Pre mňa sú obchod, vedomosti a emócie základom všetkého v kombinácii s prislúchajúcimi skúsenosťami.

Obchod:
Pokiaľ ide o investovanie do nehnuteľností a ich financovanie, cieľom je vždy urobiť čo najlepšie možné rozhodnutie. Nehnuteľnosť je vždy dlhodobá investícia. Za určitých okolností v krátkodobom horizonte môže byť prenájom nehnuteľnosti namiesto kúpy nehnuteľnosti výhodnejší.

Znalosti a skúsenosti:
Sprostredkovanie nehnuteľností a úverov si vyžaduje značné odborné znalosti. To by však samo o sebe nestačilo bez skúseného tímu odborníkov ako sú rôzni inžinieri, dizajnéri, právnici a ďalší odborníci.

Emócie:
Mojím cieľom je, aby sa všetci vo svojej nehnuteľnosti cítili príjemne. Je pre mňa dôležité, aby čo najskôr medzi mojimi klientmi a kupovanou nehnuteľnosťou sa vytvoril pozitívny emocionálny vzťah, čo je jedným zo základných predpokladov spokojnosti zákazníka. Na dosiahnutie tohto cieľa je pre mňa mimoriadne dôležité nadviazať dôverný vzťah s každým klientom.

„Obchod, v ktorom nezískame nič viac ako peniaze, nie je žiadny obchod.“

Henry Ford americký priemyselník 1863 - 1947

Lorem dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Lorem dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Rutrum quisque non tellus orci. Dui accumsan sit amet nulla facilisi morbi. Elementum sagittis vitae et leo duis ut diam quam. Risus at ultrices mi tempus imperdiet nulla malesuada. Pellentesque elit eget gravida cum. Bibendum ut tristique et egestas quis. Eget mi proin sed libero enim sed faucibus turpis. Commodo ullamcorper a lacus vestibulum sed arcu. Urna id volutpat lacus laoreet non curabitur. Scelerisque mauris pellentesque pulvinar pellentesque habitant morbi. Nec feugiat in fermentum posuere urna nec tincidunt. Accumsan sit amet nulla facilisi morbi tempus iaculis urna. Aenean euismod elementum nisi quis eleifend.

Obchod, v ktorom nezískame nič viac ako peniaze, nie je žiadny obchod.

Henry Ford americký priemyselník 1863 - 1947

Černyševského 10
851 01 Bratislava - m.č. Petržalka